+420 606 723 723

3.12+kk

Byt 3,1 je situovaný severovýchodně od ulice Na Křtině. Jedná se o dobře dispozičně řešené 2+kk s balkonem. V rámci standardního vybavení budou mít budoucí majitelé možnost bezplatně volit z mnoha variant materiálového provedení podlahových krytin, keramických obkladů, dlažeb a interiérových dveří. K bytu bude možné dokoupit sklep či garážové stání umístěné v jediném podzemním podlaží domu nebo jedno ze tří venkovních parkovacích stání na severovýchodní straně domu.

 • Plocha bytu*:
  60,51 m2
 • Plocha balkonu:
  7,12 m2
 • Plocha terasy:
  -
 • Stav::
  Prodaný
 • Užitná plocha bytu**:
  56,55 m2
1Předsíň5,85 m2
2Obývací pokoj + kk28,80 m2
3Koupelna4,55 m2
4WC1,81 m2
5Ložnice12,53 m2
6Komora3,01 m2
7Balkón7,12 m2
3.1 - půdorys 3.1 - náhled 3.1 - vyznačení na podlaží

* Podlahová plocha bytu/nebytového prostoru v jednotce dle § 3 nař. vlády č. 366/2013 Sb. Podlahovou plochu bytu v jednotce tvoří půdorysná plocha všech místností včetně půdorysné plochy všech svislých nosných a nenosných konstrukcí uvnitř bytu, jako stěny, sloupy, pilíře, komíny a obdobné svislé konstrukce. Půdorysná plocha je vymezena vnitřním lícem svislých konstrukcí ohraničujících byt včetně jejich povrchových úprav.

** Vnitřní užitná plocha bytu/nebytového prostoru (VUP) je součet podlahových ploch všech místností bytu/nebotového prostoru a příslušenství. VUP bytu nezahrnuje plochy pod nosnými či nenosnými zdmi a přizdívkami. Součástí VUP nejsou podlahové plochy terasy a lodžie.

Zpět na výběr podlaží

O projektu

Rezidence Kateřinky v Praze 4 je novým projektem developerské společnosti AKRO estate s.r.o. náležící do holdingu řízeného Akro Real, a.s., který bude disponovat celkem 19 byty ve čtyřech nadzemních podlažích a garážovými stáními v jednom podlaží podzemním. Objekt se nachází na hranici mezi ulicemi Vodnická a Na Křtině, nedaleko Milíčovského lesa.

Více o projektu

Standardní vybavení

Jak už u nás bývá zvykem, při výběru standardního vybavení jsme vsadili na kvalitu a design. Dali jsme si záležet a standard jsme volili tak, aby si i nároční klienti dokázali vybrat v ceně bytu, bez zbytečného navyšování nákladů. Věříme, že si z vybraných dlažeb, obkladů, podlah a interiérových dveří vyberete a budete spokojeni.

Prozkoumat informace