+420 606 723 723

4.12+kk

Byt 4.1 je situovaný severovýchodně od ulice Na Křtině. Jedná se o dobře dispozičně řešené 2+kk s terasou. Byt je zařízen ve vysokém standardu (dřevěné podlahy, keramické obklady, CPL interiérové dveře a bezpečnostní dveře 3BT, klimatizace). V ceně bytu je parkovací stání v prvním podzemním podlaží, jedno venkovní stání a prostorný sklep.

 • Plocha bytu*:
  55,22 m2
 • Plocha balkonu:
  -
 • Plocha terasy:
  7,12 m2
 • Stav::
  Prodaný
 • Užitná plocha bytu**:
  51,56 m2
1Předsíň7,3 m2
2Obývací pokoj + kk23,8 m2
3Koupelna + WC6,13 m2
4Komora1,64 m2
5Ložnice12,69 m2
6Balkón7,12 m2
4.1 - půdorys 4.1 - náhled 4.1 - vyznačení na podlaží

* Podlahová plocha bytu/nebytového prostoru v jednotce dle § 3 nař. vlády č. 366/2013 Sb. Podlahovou plochu bytu v jednotce tvoří půdorysná plocha všech místností včetně půdorysné plochy všech svislých nosných a nenosných konstrukcí uvnitř bytu, jako stěny, sloupy, pilíře, komíny a obdobné svislé konstrukce. Půdorysná plocha je vymezena vnitřním lícem svislých konstrukcí ohraničujících byt včetně jejich povrchových úprav.

** Vnitřní užitná plocha bytu/nebytového prostoru (VUP) je součet podlahových ploch všech místností bytu/nebotového prostoru a příslušenství. VUP bytu nezahrnuje plochy pod nosnými či nenosnými zdmi a přizdívkami. Součástí VUP nejsou podlahové plochy terasy a lodžie.

Zpět na výběr podlaží

O projektu

Rezidence Kateřinky v Praze 4 je novým projektem developerské společnosti AKRO estate s.r.o. náležící do holdingu řízeného Akro Real, a.s., který bude disponovat celkem 19 byty ve čtyřech nadzemních podlažích a garážovými stáními v jednom podlaží podzemním. Objekt se nachází na hranici mezi ulicemi Vodnická a Na Křtině, nedaleko Milíčovského lesa.

Více o projektu

Standardní vybavení

Jak už u nás bývá zvykem, při výběru standardního vybavení jsme vsadili na kvalitu a design. Dali jsme si záležet a standard jsme volili tak, aby si i nároční klienti dokázali vybrat v ceně bytu, bez zbytečného navyšování nákladů. Věříme, že si z vybraných dlažeb, obkladů, podlah a interiérových dveří vyberete a budete spokojeni.

Prozkoumat informace